uslugi-informatyczne hostowane-aplikacje-microsoft outsourcing-it system-antywirusowy-est-nod32 telefonia-voip-3cx

Odzyskiwanie danych

diagnoza1Wykonamy darmową diagnozę, weryfikując czy możemy je dla Ciebie odzyskać …
Na szczęście, w większości przypadków odzyskanie ich nie stanowi dla nas problemu dlatego tez diagnozę wykonujemy za darmo…

 Chyba każdemu z nas zdarzyło się utracić dane. Wiele osób zapomina, że ŻADNE nośniki nie dają gwarancji trwałości informacji. Zarówno dyski twarde, jak i płyty CD/DVD podatne są na upływ czasu – zwykły napęd w komputerze bardzo często nie czyta już 10-letnich płyt CD!

Co jeśli nie możesz odczytać danych z płyty lub z dysku?

Nie martw się! To, że zwykły napęd nie może odczytać informacji zapisanych na płycie lub dysku, nie oznacza, że dane te zostały bezpowrotnie utracone. Aby jednak określić szansę na ich odzyskanie, musimy wykonać diagnozę w specjalistycznym laboratorium.

Jeśli więc utraciłeś dane, na których bardzo Ci zależy, to:

  • nie podejmuj pochopnych działań - próby odzysku danych na własną rękę mogą utrudnić nam pracę,
  • przekaż nam nośnik z utraconymi informacjami,
  • opisz nam przyczynę utraty danych.

Diagnoza nośnika

Gdy otrzymamy Twój nośnik, przeprowadzimy jego specjalistyczną diagnozę ZA DARMO *.

Dzięki naszej diagnozie dowiesz się:

  • jaka jest przyczyna utraty danych,
  • czy można w ogóle odzyskać dane, a jeśli tak, to jakie są koszty,
  • które dane można odzyskać (sporządzimy szczegółową listę plików możliwych do odzyskania),
  • ile czasu zajmie odzyskiwanie danych.

Po przeprowadzeniu skutecznej diagnozy nośnika wycenimy koszt usługi odzyskiwania danych. Jeśli dane są możliwe do odzyskania, ale zrezygnujesz z usługi odzyskiwania, konieczne będzie pokrycie kosztu diagnozy. Jednakże jeśli zgodzisz się na odzyskanie danych lub jeśli danych odzyskać nie można NIC NIE PŁACISZ *.

W jaki sposób odzyskamy Twoje dane?

Jeśli powierzysz nam odzyskanie Twoich danych, możesz być pewny, że swój nośnik powierzasz w dobre ręce. Jeśli opracowanymi przez nas metodami nie jesteśmy w stanie przywrócić danych nie wszystko jest jeszcze stracone! Współpracujemy z firmą VS DATA, liderem w dziedzinie odzyskiwania danych. Firma ta posiada własne specjalistyczne laboratorium, a odzyskiwaniem danych zajmują się również doświadczeni inżynierowie. Opracowane przez firmę VS DATA technologie pozwalają odzyskiwać dane z wszelkich nośników informacji, i to bez względu na rodzaj uszkodzenia oraz wykorzystywany system operacyjny!

Jeśli więc utraciłeś dane, nie zwlekaj z decyzją – przekaż nam nośnik do diagnozy! Zadzwoń do nas, by dopytać o szczegóły, przekaż nam nośnik osobiscie lub wyślij na adres dostępny w zakładce KONTAKT.

* Diagnoza jest bezpłatna w przypadku podjęcia się realizacji procesu odzyskiwania danych lub gdy nie ma możliwości odtworzenia danych. W przypadku rezygnacji z usługi po etapie diagnozy z możliwością odzyskania danych pobierana jest opłata 100 zł netto.

Klienci

Kontakt

CompService - usługi informatyczne
ul. Doki 1, 80-958 Gdańsk
tel.: +48 58 741 85 30
fax: +48 58 741 85 39
Hotline: +48 510 055 265

CompService na  facebookCompService na  twitterGoogle+