uslugi-informatyczne outsourcing-it eset telefonia-voip-3cx

Usługi informatyczne dla firm

helpdeskMniej lub bardziej skomplikowane problemy z komputerem przydarzają się każdemu z nas. Komputery to czasem naprawdę wredne maszyny, niekiedy zupełnie nie wiadomo, o co im chodzi. Jak sobie z nimi poradzić? Jak znaleźć informatyka, który błyskawicznie udzieli pomocy, i to bez dojeżdżania przez pół miasta? My znamy na odpowiedź na te pytania!

vmware-professional-solution-providerMożna uprościć posiadaną infrastrukturę informatyczną, tworząc dynamiczniejsze i elastyczne centrum przetwarzania danych przy użyciu sprawdzonych rozwiązań wirtualizacji serwerów i centrów przetwarzania danych firmy VMware, których podstawą jest najlepsza w branży platforma wirtualizacji — VMware vSphere.

eset_uslugiSpecjalizujemy się w świadczeniu usług informatycznych, dlatego tylko my zapewnimy Państwa firmie kompleksowe wsparcie techniczne dla systemu antywirusowego ESET w czasie wdrażania i użytkowania.

sieciCHCESZ ZAŁOŻYĆ SIEĆ, ALE NIE WIESZ, JAK TO ZROBIĆ? MASZ JUŻ DOŚĆ PROBLEMÓW Z ISTNIEJĄCĄ SIECIĄ?
Jeżeli chciałbyś skonfigurować sieć komputerów lub potrzebujesz opieki nad dotychczasową siecią – to trafiłeś w dobre miejsce! Nasza firma zajmuje się kompleksową administracją sieciami.

srwsMASZ PROBLEM Z KOMPUTEREM w pRACY? ZAJMIEMY SIĘ JEGO NAPRAWĄ!

Komputery zagościły na dobre w naszych domach, a firmy nie umieją już bez nich się obejść. Niestety nie wszyscy potrafią sobie poradzić z awarią sprzętu. A komputer to tylko maszyna i prędzej czy później odmówi posłuszeństwa. Co wtedy?

serw_win1

MASZ PROBLEM OPROGRAMOWANIEM?
SKORZYSTAJ Z POMOCY NASZYCH SPECJALISTÓW

Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy, kto korzysta na co dzień z pomocy komputera, jest wybitnym informatykiem. Dla wielu osób jest to po prostu narzędzie do pracy, które jednak najpierw trzeba odpowiednio skonfigurować, a w trakcie użytkowania – odpowiednio serwisować.

cennikPrzedstawiamy Państwu cennik usług informatycznych dla klientów nie posiadających umowy z firmą CompService na obsługę informatyczną z kryteriami podziału w zależności od podejmowanych działań.  

 

 

diagnoza1Wykonamy darmową diagnozę, weryfikując czy możemy je dla Ciebie odzyskać …
Na szczęście, w większości przypadków odzyskanie ich nie stanowi dla nas problemu dlatego tez diagnozę wykonujemy za darmo…

usuwa1

Jeśli prowadzisz firmę, wiesz na pewno, jak ważne jest niszczenie danych

Wbrew powszechnej opinii wszelkie „tradycyjne” sposoby usuwania danych… wcale ich nie usuwają!

Klienci

Kontakt

CompService - usługi informatyczne
ul. Doki 1, 80-958 Gdańsk
tel.: +48 58 741 85 30
fax: +48 58 741 85 39
Hotline: +48 510 055 265

CompService na  facebookCompService na  twitterGoogle+