uslugi-informatyczne hostowane-aplikacje-microsoft outsourcing-it system-antywirusowy-est-nod32 telefonia-voip-3cx

Usługi informatyczne dla firm

helpdeskMniej lub bardziej skomplikowane problemy z komputerem przydarzają się każdemu z nas. Komputery to czasem naprawdę wredne maszyny, niekiedy zupełnie nie wiadomo, o co im chodzi. Jak sobie z nimi poradzić? Jak znaleźć informatyka, który błyskawicznie udzieli pomocy, i to bez dojeżdżania przez pół miasta? My znamy na odpowiedź na te pytania!

vmware-professional-solution-providerMożna uprościć posiadaną infrastrukturę informatyczną, tworząc dynamiczniejsze i elastyczne centrum przetwarzania danych przy użyciu sprawdzonych rozwiązań wirtualizacji serwerów i centrów przetwarzania danych firmy VMware, których podstawą jest najlepsza w branży platforma wirtualizacji — VMware vSphere.

eset_uslugiSpecjalizujemy się w świadczeniu usług informatycznych, dlatego tylko my zapewnimy Państwa firmie kompleksowe wsparcie techniczne dla systemu antywirusowego ESET w czasie wdrażania i użytkowania.

sieciCHCESZ ZAŁOŻYĆ SIEĆ, ALE NIE WIESZ, JAK TO ZROBIĆ? MASZ JUŻ DOŚĆ PROBLEMÓW Z ISTNIEJĄCĄ SIECIĄ?
Jeżeli chciałbyś skonfigurować sieć komputerów lub potrzebujesz opieki nad dotychczasową siecią – to trafiłeś w dobre miejsce! Nasza firma zajmuje się kompleksową administracją sieciami.

srwsMASZ PROBLEM Z KOMPUTEREM w pRACY? ZAJMIEMY SIĘ JEGO NAPRAWĄ!

Komputery zagościły na dobre w naszych domach, a firmy nie umieją już bez nich się obejść. Niestety nie wszyscy potrafią sobie poradzić z awarią sprzętu. A komputer to tylko maszyna i prędzej czy później odmówi posłuszeństwa. Co wtedy?

serw_win1

MASZ PROBLEM OPROGRAMOWANIEM?
SKORZYSTAJ Z POMOCY NASZYCH SPECJALISTÓW

Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy, kto korzysta na co dzień z pomocy komputera, jest wybitnym informatykiem. Dla wielu osób jest to po prostu narzędzie do pracy, które jednak najpierw trzeba odpowiednio skonfigurować, a w trakcie użytkowania – odpowiednio serwisować.

cennikPrzedstawiamy Państwu cennik usług informatycznych dla klientów nie posiadających umowy z firmą CompService na obsługę informatyczną z kryteriami podziału w zależności od podejmowanych działań.  

 

 

diagnoza1Wykonamy darmową diagnozę, weryfikując czy możemy je dla Ciebie odzyskać …
Na szczęście, w większości przypadków odzyskanie ich nie stanowi dla nas problemu dlatego tez diagnozę wykonujemy za darmo…

Klienci

Kontakt

CompService - usługi informatyczne
ul. Doki 1, 80-958 Gdańsk
tel.: +48 58 741 85 30
fax: +48 58 741 85 39
Hotline: +48 510 055 265

CompService na  facebookCompService na  twitterGoogle+