uslugi-informatyczne outsourcing-it eset telefonia-voip-3cx

Serwery Dell

dell-poweredge-r510Serwer Dell PowerEdge R510 do montażu w szafie serwerowej.

Uniwersalny, pojemny i ekonomiczny serwer do montażu w szafie serwerowej.

Zdalne ośrodki lub większe działy przedsiębiorstw, które potrzebują uniwersalnego serwera do montażu w szafie serwerowej, lub małe firmy poszukujące podstawowego serwera na potrzeby obsługi aplikacji biznesowych.

Serwer R510 jest w stanie sprostać potrzebom małych i średnich firm, jak również środowisk korporacyjnych, stanowiąc idealną platformę do obsługi kluczowych aplikacji biznesowych, takich jak Microsoft® SQL Server® i Microsoft® Exchange.

Odpowiedni rozmiar, elastyczna technologia i dużo korzyści biznesowych Model R510 oferuje wiele funkcji spełniających wymagania zróżnicowanych środowisk informatycznych:
  • Zaawansowane funkcje zarządzania systemami
  • 61 cm (24") obudowa i gęste rozmieszczenie podzespołów
  • Funkcje wysokiej dostępności i nadmiarowości
  • Ekonomiczna opcja RAID
  • Duża pojemność wewnętrznej pamięci masowej
Odpowiedni rozmiar, elastyczna technologia i dużo korzyści biznesowych  Celem firmy Dell jest zwiększanie wartości Twojej firmy przez udostępnianie funkcji, które są potrzebne w Twoim wyjątkowym środowisku informatycznym. Dążymy do zapewniania naszym klientom korzyści przez oferowanie rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb i opartych na standardach branżowych, a ponadto cechujących się przemyślaną i innowacyjną konstrukcją.

Energooszczędna technologia

Serwer R510 jest wyposażony w wentylatory niskoobrotowe, które działają szybciej, zgodnie z wymaganiami serwera wykonującego określone zadania, i pozwalają maksymalnie ograniczyć zbędny hałas.

Energooszczędna technologia

Zarządzanie energią

Serwer R510 jest wyposażony w wentylatory niskoobrotowe, które działają szybciej, zgodnie z wymaganiami serwera wykonującego określone zadania, i pozwalają maksymalnie ograniczyć zbędny hałas.

Zarządzanie energią

Logiczny układ podzespołów umożliwia przepływ powietrza we właściwym kierunku, co gwarantuje odpowiednie chłodzenie serwera.

Zarządzanie energią

Serwer R510 można też skonfigurować tak, aby udostępniał mechanizmy zarządzania energią, np. ograniczanie zużycia energii („power capping”), magazyn zasilania („power inventory”) i zarządzanie zasilaniem („power budgeting”), które pozwalają dobrać idealne zużycie energii do potrzeb konkretnej firmy.

Uproszczone zarządzanie systemem

Kontroler cyklu eksploatacji to zaawansowany, wbudowany mechanizm zarządzania dostępny w serwerze PowerEdge R510 po zakupie opcjonalnego rozwiązania iDRAC Express lub iDRAC Enterprise. Moduł Lifecycle Controller przyspiesza wdrażanie i aktualizowanie serwerów na poziomie sprzętu w środowisku przedsystemowym.

Interfejs USC uniwersalnego konfiguratora serwerów
  • Kontroler cyklu eksploatacji ma postać układu wbudowanego w serwer. Upraszcza on pracę administratora, pozwalając na wykonywanie wszystkich czynności związanych z instalowaniem, takich jak wdrażanie i aktualizowanie systemów, a także konfigurowanie i diagnozowanie urządzeń, przy użyciu jednego, intuicyjnego interfejsu uniwersalnego konfiguratora serwerów (USC) w środowisku pozasystemowym. Pozwala to na wyeliminowanie konieczności korzystania z wielu różnorodnych nośników CD/DVD i obsługiwania ich.
Pakiet rozwiązań Open Manage
  • Wśród narzędzi administracyjnych firmy Dell należy też wymienić konsolę zarządzania firmy Dell stanowiącą część pakietu Open Manage™ dołączanego do każdego serwera firmy Dell. Dzięki niemu administratorzy dostają do rąk jedną konsolę, za pośrednictwem której mogą nadzorować całą infrastrukturę informatyczną.

Klienci

Kontakt

CompService - usługi informatyczne
ul. Doki 1, 80-958 Gdańsk
tel.: +48 58 741 85 30
fax: +48 58 741 85 39
Hotline: +48 510 055 265

CompService na  facebookCompService na  twitterGoogle+