uslugi-informatyczne hostowane-aplikacje-microsoft outsourcing-it system-antywirusowy-est-nod32 telefonia-voip-3cx

Microsoft Dynamics CRM

Microsoft CRMCRM to elastyczna, prosta w obsłudze i nowoczesna platforma do zarządzania kontaktami z klientem. Klienci wymagają od nas coraz więcej.

 

Każdy chce być traktowany indywidualnie, chce czuć, że wiemy i pamiętamy o wszystkim, co się w naszych wspólnych kontaktach handlowych wydarzyło. To jest możliwe dzięki inteligentym rozwiązaniom – takim jak CRM 4.0.

MOŻESZ PRACOWAĆ TAK, JAK LUBISZ I OSIĄGAĆ NAJLEPSZE EFEKTY!

Rozwiń swoją firmę błyskawicznie, dzięki nowemu sposobowi zarządzania kontaktami z kliemtem - CRM (Customer Relationship Management). System pozwala wszystkim osobom w Twojej firmie w prosty i szybki sposób uzyskać wszystkie informacje niezbędne do obsługi klienta. CRM pozwala na stworzenie centralnej bazy informacji na temat wszystkich dotychczasowych kontaktów. CRM jest w pełni kompatybilny z oprogramowanie Office, w tym z Microsoft Outlook.

Z poziomu programu pocztowego Twoi pracownicy uzyskują dostęp do informacji, ktore pozwalają im działać, prowadzić profesjonalną korespondencję i składać klientom oferty, jakich rzeczywiście potrzebują. Kontakty będą zakończone sukcesem, ponieważ Twój pracownik dzięki CRM będzie dokładnie wiedział z kim ma do czynienia. Dzięki CRM stworzysz dobrą i skuteczną strategię sprzedaży, ponieważ będziesz w łatwy sposób wykorzystywać całą dotychczas zgromadzoną wiedzę i doświadczenia. 

Prostotę obsługi CRM gwarantuje jego pełna współpraca
z oprogramowaniem Microsoft stosowanym w Twojej firmie

Dzięki temu nie ponosisz dodatkowych kosztów związanych ze szkoleniem personelu (panel CRM jest intuicyjny) i nie tracisz czasu po wdrożeniu systemu. Pełna współpraca z Outlook gwarantuje szybkie podniesienie efektywności Twoich pracowników i koszty wynikające z dzierżawy CRM zwracają się natychmiast! Dzięki CRM Twoi pracownicy oszczędzają czas i nie rozpraszają swojej uwagi, ponieważ działają cały czas w takim samym – prostym i przyjaznym środowisku. Szybko i łatwo odnajdują potrzebne informacje.

KAŻDY Z PRACOWNIKÓW MA DOSTĘP DO KLUCZOWYCH WIADOMOŚCI

Ponadto CRM zapewnia Łatwe i szybkie pobieranie danych np. do Excela. Dzięki temu przygotowywanie raportów, a co za tym idzie badanie skuteczności działań staje sie proste. Łatwe zarządzanie treściami – w obrębie CRM uzyskujesz dostęp do danych na temat klientów wykorzystując powiązania kontekstowe, bez konieczności przeszukiwania bazy! Dopasowanie wyglądu panelu do potrzeb użytkownika, bez utraty jego funkcjonalności. Łatwe zarządzanie zadaniami i kontaktem z klientem dzięki zintegrowanemu kalendarzowi. Narzędzia do raportowania i analiz, które ułatwiają przygotowanie strategii na przyszłość i pomagają wyeliminować błędy, gdy tylko zaczną się pojawiać, oraz dostrzec nadarzające się okazje.

MOBILNY DOSTĘP!

Twoi pracownicy nawet w terenie mogą przez laptop, telefon komórkowy lub pda uzyskać dostęp do źródła bezcennych podczas negocjacji danych.

Klienci

Kontakt

CompService - usługi informatyczne
ul. Doki 1, 80-958 Gdańsk
tel.: +48 58 741 85 30
fax: +48 58 741 85 39
Hotline: +48 510 055 265

CompService na  facebookCompService na  twitterGoogle+