uslugi-informatyczne outsourcing-it eset telefonia-voip-3cx

ESET Zdalna administracja

eset-remote-administratorESET Remote Administrator usprawnia zarządzanie programami ESET Smart Security i ESET EndPoint Antivirus NOD32 dla przedsiębiorstw.

 Administrator może szybko reagować na zagrożenia, aktualizować bazę sygnatur, generować raporty, instalować i zarządzać rozwiązaniami ESET dzięki centralnej konsoli zarządzania,. ESET Remote Administrator nie obciąża systemu oraz jest wysoce skalowalny w wielowarstwowej strukturze zarządzania. Dzięki temu zarządzanie programami ESET jest proste dla firmy każdej wielkości - od małych firm do dużych przedsiębiorstw. 

Kluczowe zalety:

  • Intuicyjność - prosty interfejs graficzny umożliwia szybki przegląd stanu bezpieczeństwa sieci.
  • Zdalne skanowanie - z konsoli zarządzającej można skanować dyski stacji roboczych i serwerów zarządzanych przez RA w poszukiwaniu zagrożeń - zwiększając zakres bezpieczeństwa. 
  • Błyskawiczne dostosowanie konfiguracji klienta - z konsoli zarządzania można szybko i łatwo zdalnie przekonfigurować oprogramowanie antywirusowe, antyspamowe, firewall firmy ESET. 
  • Łatwe identyfikowanie niezabezpieczonych komputerów - jedno spojrzenie na konsolę wystarczy, aby zidentyfikować niezabezpieczone komputery w sieci. 
  • Zdalna instalacja – Umożliwia przesłanie wszelkich aktualizacji lub nowego oprogramowania zabezpieczającego do dowolnego komputera w sieci w celu zapewnienia pełnej ochrony. 
  • Zaawansowany monitoring - w przypadku wykrycia zainfekowanego komputera lub części sieci, zaawansowane narzędzia monitorowania i raportowania szybko zidentyfikują atak i pozwalają na łatwe uporządkowanie sieci. 
  • Automatyczna ochrona ThreatSense ® - zaawansowana proaktywna ochrona wsparta tradycyjnymi sygnaturami może być aktualizowana co godzinę. 
  • Centralizacja zarządzania - rozwiązania ESET pozwalają na scentralizowane zarządzanie zabezpieczeniem komputerów w sieci i przez to na obniżenie całkowitego kosztu administracji.

Klienci

Kontakt

CompService - usługi informatyczne
ul. Doki 1, 80-958 Gdańsk
tel.: +48 58 741 85 30
fax: +48 58 741 85 39
Hotline: +48 510 055 265

CompService na  facebookCompService na  twitterGoogle+