uslugi-informatyczne hostowane-aplikacje-microsoft outsourcing-it system-antywirusowy-est-nod32 telefonia-voip-3cx

Obsługa informatyczna firm jest sztandarową pozycją w ofercie w firmy CompService. Posiadamy bogate długoletnie doświadczenie w zarządzaniu infrastrukturą IT małych i średnich firm.

Przygotowaliśmy dla Państwa pakiety usług, które powinny pomóc w wybraniu odpowiednich opcji, które najlepiej będą odpowiadały Państwa potrzebom.

obslugaMasz dość problemów z płynnością pracy z powodu usterek komputerów? Twoja firma potrzebuje naszej pomocy! Jedną z podstawowych działalności naszej firmy jest zapewnianie opieki informatycznej z zastosowaniem pakietów usług informatycznych – pozwalają one obniżyć koszty usług IT, zachowując przy tym wysoką jakość tych usług oraz ich systematyczne wykonywanie.

Jeżeli żadna z propozycji nie spełnia Państwa oczekiwań, prosimy wypełnić poniższy formularz umożliwi nam stworzenie oferty dostosowanej do Państwa potrzeb.  Proszę zaznaczyć wszelkie opcje,  które Państwa interesują, a my w odpowiedzi przedstawimy orientacyjny koszt wybranego pakietu. Formularz zostanie wysłany, gdy wszystkie pola zostaną wypełnione i przynajmniej jedna z opcji zaznaczona. Dziękujemy.

Klienci

Kontakt

CompService - usługi informatyczne
ul. Doki 1, 80-958 Gdańsk
tel.: +48 58 741 85 30
fax: +48 58 741 85 39
Hotline: +48 510 055 265

CompService na  facebookCompService na  twitterGoogle+