uslugi-informatyczne outsourcing-it eset telefonia-voip-3cx

Obsługa informatyczna firm jest sztandarową pozycją w ofercie w firmy CompService. Posiadamy bogate długoletnie doświadczenie w zarządzaniu infrastrukturą IT małych i średnich firm.

Przygotowaliśmy dla Państwa pakiety usług, które powinny pomóc w wybraniu odpowiednich opcji, które najlepiej będą odpowiadały Państwa potrzebom.

obslugaMasz dość problemów z płynnością pracy z powodu usterek komputerów? Twoja firma potrzebuje naszej pomocy! Jedną z podstawowych działalności naszej firmy jest zapewnianie opieki informatycznej z zastosowaniem pakietów usług informatycznych – pozwalają one obniżyć koszty usług IT, zachowując przy tym wysoką jakość tych usług oraz ich systematyczne wykonywanie.

Jeśli prowadzą Państwo małą firmę, w której jest kilka komputerów, to Pakiet Silver znakomicie się sprawdzi w Państwa przedsiębiorstwie. 
Pakiet ten jest idealny dla tych, którzy nie tyle potrzebują stałej opieki, co okazjonalnego wsparcia informatyka. 
Należy jednak pamiętać o tym, że komputer stale jest narażony na ataki wirusów, trojanów i inne niebezpieczeństwa czające się zwłaszcza w Internecie, dlatego poza pakietem Silver wskazane są cykliczne przeglądy sprzętu komputerowego i oprogramowania.

Jeżeli w Państwa firmie kładzie się nacisk przede wszystkim na ciągłość pracy, to najlepszym rozwiązaniem będzie Pakiet Gold.
W Pakiecie Gold mogą Państwo określić swoje oczekiwania oraz zadania i terminy ich wykonania (np. comiesięczne profilaktyczne skanowanie wszystkich komputerów w biurze programem antywirusowym). Otrzymują Państwo także dodatkowy pakiet 10 godzin do wykorzystania w ramach zryczałtowanej opłaty miesięcznej za opiekę informatyczną Państwa firmy.

Jeżeli zależy Państwu przede wszystkim na ciągłości pracy oraz szybkiej reakcji na ewentualną usterkę, to najodpowiedniejszym rozwiązaniem będzie Pakiet Platinum. w którym  mogą Państwo określić swoje oczekiwania oraz zadania i terminy ich wykonania (np. comiesięczne profilaktyczne skanowanie wszystkich komputerów w biurze programem antywirusowym). Otrzymują Państwo także dodatkowy, powiększony pakiet 12 godzin do wykorzystania w ramach zryczałtowanej opłaty miesięcznej za opiekę informatyczną Państwa firmy.

Jeżeli Państwa firma ma własny IT Support, a potrzebują Państwo natychmiastowej reakcji w Państwa lokalnym oddziale na terenie Trójmiasta, to rozwiązanie zapewni Pakiet Local IT Support.

  W lokalnych oddziałach firm, które mają scentralizowaną infrastrukturę IT, nie sprawdza się standardowa opieka informatyczna (IT outsourcing), poniważ większość zadań jest wykonywana zdalnie

 To rozwiązanie ma jednak poważną wadę: jeśli potrzebna jest szybka interwencja specjalisty w lokalnym oddziale firmy (często bardzo odległym od centralnej siedziby firmy), np. w przypadku awarii Internetu, łącza VPN lub jednego z urządzeń, wówczas dział IT z centrali fimr jest… bezradny.

Jeżeli również Państwo mają tego typu problemy w swoim oddziale – przyjdziemy Państwu z pomocą! Pakiet Local IT Support to recepta na wszelkie problemy lokalnych oddziałów firmy.

Co konkretnie otrzymają Państwo w Pakiecie Local IT Support?

  • Gwarancję błyskawicznego czasu reakcji (maks. 4 godziny!) po zgłoszeniu awarii.
  • Natychmiastowe podjęcie działań zalecanych przez centralny IT i przywrócenie pracy lokalnego oddziału firmy.
  • Minimalne koszty usługi: płacą Państwo jedynie za gotowość na zgłoszenie awarii oraz za czas faktycznie przepracowany przez naszego specjalistę.

Jeżeli żadna z propozycji nie spełnia Państwa oczekiwań, prosimy wypełnić poniższy formularz umożliwi nam stworzenie oferty dostosowanej do Państwa potrzeb.  Proszę zaznaczyć wszelkie opcje,  które Państwa interesują, a my w odpowiedzi przedstawimy orientacyjny koszt wybranego pakietu. Formularz zostanie wysłany, gdy wszystkie pola zostaną wypełnione i przynajmniej jedna z opcji zaznaczona. Dziękujemy.

pakiety-zestawieniePrzygotowaliśmy dla Państwa zestawienie oferowanych pakietów usług opartych na zryczałtowanej opłacie miesięcznej.

Prezentujemy w tabeli zestawienie głównych opcji dostępnych w naszych pakietach. Klikając w nazwę kolumny "Utwórz Elastyczny", zostaniesz przekierowany do formularza, który umożliwi stworzenie oferty dostosowanej do Twoich potrzeb.

Klienci

Kontakt

CompService - usługi informatyczne
ul. Doki 1, 80-958 Gdańsk
tel.: +48 58 741 85 30
fax: +48 58 741 85 39
Hotline: +48 510 055 265

CompService na  facebookCompService na  twitterGoogle+