uslugi-informatyczne outsourcing-it eset telefonia-voip-3cx

logo CompServiceFirma CompService istnieje od 2002 roku. Świadczymy usługi informatyczne dla małych i średnich przedsiębiorstw na terenie całego Trójmiasta. Naszą sztandarową pozycją w ofercie kierowanej do małych i średnich firm jest kompleksowa opieka informatyczna. 

klienciFirma CompService działa przede wszystkim na terenie miast: Gdańsk, Sopot, Gdynia, jednakże w związku z aktualnymi możliwościami technologicznymi, które pozwalają na zdalną administrację infrastrukturą informatyczną oraz dzięki zaufaniu naszych klientów, obsługujemy firmy z nimi powiązane, które posiadają swoje biura w innych krajach,

referencje Zlecając obsługę informatyczną firmie zewnętrznej warto dowiedzieć się jak inni oceniają tę firmę. 
Nasza firma świadczy usługi informatyczne dla firm już ponad 15 lat, przez ten okres zdobyliśmy bogate doświadczenie i zaufanie Klientów budując stabilną silną markę.
Zadowolenie naszych klientów potwierdzają liczne referencje.

certyfikatyPrzedstawiamy Państwu certyfikaty i tytuły, które otrzymała nasza firma, m.in. Veeam, VMware, Microsoft, Cisco, ITIL
Dokumenty te są gwarancją jakości i profesjonalizmu naszych usług. Sprawdź nasze kompetencje, 
Dzięki nim mogą być Państwo pewni, że korzystając z naszych usług, mają Państwo do czynienia ze specjalistami w dziedzinie IT, a nie ze zwykłą firmą zatrudniającą pracowników z nieokreślonymi umiejętnościami.

 

partnersFirma CompService jest partnerem wielu renomowanych firm działających na rynku polskim i międzynarodowym. Status partnera liderów rynku IT upoważnia nas do korzystania z bazy wiedzy, zarówno technicznej jak i handlowej, oraz wsparcia inżynierów, dzięki temu świadczone przez nas usługi informatyczne są na najwyższym poziomie.

ofertaFirma CompService powstała w 2002 roku. Oferujemy przede wszystkim kompleksową obsługę informatyczną. Posiadamy bogate doświadczenie i cieszymy się dużym zaufaniem, dzięki którym z roku na rok przybywa nam nowych, zadowolonych klientów. Z pełną ofertą naszych usług mogą się Państwo zapoznać w dziale Opieka Informatyczna.

contactZapraszamy do kontaktu z nami! 
Jeśli masz jakieś pytania prosimy o telefon lub skorzystanie z formularza zamieszczonego poniżej.

Klienci

Kontakt

CompService - usługi informatyczne
ul. Doki 1, 80-958 Gdańsk
tel.: +48 58 741 85 30
fax: +48 58 741 85 39
Hotline: +48 510 055 265

CompService na  facebookCompService na  twitterGoogle+